İLETİŞİM

Soğuk Panel Depo Kurulum ve Fiyatlandırma
Bu ürünü oyla

Gıdaları soğuk olarak kapalı ortamda muhafaza edebilmek için, gıdayı daha uzun süre saklayabilmek amacı ile iç ortamın havası depolanacak ürünün özelliğine göre şartlandırılmış kapalı alanlara soğuk hava deposu denir.
Önceleri uzun/kısa süreli muhafaza/saklama işlemleri yekpare ürünlerde muhafaza veya inşaat esnasında yerinde üretim şeklinde yapılırdı. Bu, depo taşınacağı zaman nakliye veya depo yerinde kurulacağı zaman yapı imalat süresinin gereğinden fazla uzaması sebebiyle zarar anlamına gelmektedir. Günümüzde gelişen sistemler yardımı ile bu işlem poliüretan panel yalıtım malzemeleri kullanılarak taşınabilir hale getirilmiştir. Yüklenicinin talebi doğrultusunda herhangi bir soğuk panel oda üreticisi aracılığı ile montaj/demontaj işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Panel soğuk hava depolarının başlıca faydalarını şu linkte detaylı olarak bulabilirsiniz.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına paralel olarak, depolanacak ürünün cinsi, saklama sıcaklığı, bulunulan şehir/ülke, muhafaza edilecek zaman vb. parametreler alınarak panel soğuk hava deposu, kapasite ve maliyet hesabı analizi sonrası projelendirilip fiyatlandırılır ve izolasyon panelleri projeye uygun şekilde kesilerek montaj işlemine geçilir.

Panel oda fiyatları depolanacak gıdanın niteliği ve cinsi, deponun yüzey alanı/hacmi ve çalışma sıcaklığı (operation temperature) gibi değerler baz alınarak farklılık göstermektedir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda, talep edilen gün içerisinde mümkün olduğunca uygun fiyatlarla teklifimizi iletebilmekteyiz.

Soğuk Panel Depo Kurulum ve Fiyatlandırma
WhatsApp chat